Lato w Starbucks: Remix smaków w wakacyjnym rytmie!


2024-07-02
Lato nadeszło wraz z kaskadą orzeźwiających smaków, kolorów i zabawy z piankami od Starbucks. Kawowi eksperci Starbucks przetestowali różnorodne połączenia i zaproponowali letnie REMIXY, łącząc najpopularniejsze napoje marki z wyjątkowymi smakami i kremowymi teksturami pianek Cream Cold Foam.

Lato i wakacje – to mix słońca, wolności, zabawy i muzyki. Dlatego to właśnie w tym sezonie Starbucks zaprasza wszystkich miłośników kawy i zimnych napojów do eksperymentowania i odkrywania swoich ulubionych smaków w innym stylu i MIXOWANIA do woli. To właśnie idealny moment by puścić wodze fantazji i odkrywać nieznane dotąd możliwości, które staną się hitem wakacji!

Cream Cold Foam – orzeźwiający HIT w rytmie lata!

Tego lata najlepsi bariści marki przygotowali cztery propozycje połączeń, obok których nie sposób przejść obojętnie. To nieoczywiste REMIXY, które odświeżają popularne napoje. A łącząc ich orzeźwiający smak z puszystą pianką, tworzą prawdziwą ucztę dla podniebienia:

·      - Iced White Mocha z Truskawkową Cream Cold Foam - to podróż do krainy letnich smaków. Bazuje na klasycznej White Mocha, której słodycz połączona ze smakiem białej czekolady doskonale komponuje się z espresso. Gładka, delikatnie różowa pianka, o smaku słodkich truskawek, przywołuje na myśl beztroskie wakacje.

·      - Iced Caramel Latte z Crème Brulée Cream Cold Foam -  karmelowa latte z nutą Crème Brulée, w formie kremowej pianki. To połączenie przenosi nas wprost do słonecznej Francji, zachwycając bogactwem aromatów.

·      - Pink Coconut Starbucks Refresha® z Matcha Cream Cold Foam - jest jak powiew świeżego, tropikalnego powietrza w upalny dzień. Kokosowo-truskawkowa baza napoju Refresha®, pełna letniego orzeźwienia i słodyczy, połączona z kremową pianką o smaku matchy tworzy zaskakującą symfonię smaków!

·      - Cold Brew z Cookies Cream Cold Foam - głęboki aromat parzonej na zimno kawy połączony z puszystą pianką o smaku ciasteczek. Idealny wybór dla tych, którzy mają ochotę na połączenie wyjątkowego smaku z orzeźwieniem.

Kawowy REMIX – dla każdego tak jak lubi

Ale zaproponowane napoje to nie wszystko – bo w Starbucks każdy może stworzyć swój wyjątkowy wakacyjny REMIX! Wystarczy dodać jedną z dostępnych pianek do ulubionego napoju ze stałej oferty, by stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję! Kawiarnie Starbucks to miejsce, gdzie priorytetem jest komfort Gości, więc swoje ulubione klasyki można mieszać i zmieniać tu o każdej porze roku. Personalizuj swoje napoje wybierając roślinne alternatywy mleka, dodając syropy, dodatkowe espresso, zmieniając napoje na gorące lub zimne , czy właśnie smakowe pianki.

Wakacyjny REMIX od Starbucks to zaproszenie do eksperymentowania i odkrywania nowych doznań smakowych, dzięki którym wakacje będą jeszcze bardziej wyjątkowe! Nie czekaj, znajdź swój własny MIX ze Starbucks tego lata!

Nadesłał:

KD

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl