Pyszny muffin od E.Wedel


Pyszny muffin od E.Wedel
2021-03-31
Pojawił się ponad tysiąc lat temu w Anglii. Początkowo był deserem dedykowanym mniej zamożnym, jednak z biegiem lat jego popularność rosła, aż trafił na salony. Obecnie jest uwielbiany przez fanów słodyczy i wypieków. Marka przypomina o wybornym Muffinie Karmellove ze swojego portfolio.

Muffin Karmellove rozpieści podniebienia wielbicieli słodyczy połączeniem delikatnego, muffinowego ciasta i pysznego nadzienia, znanego z kultowego produktu marki E.Wedel – Czekotubki Karmelowej. Ten pyszny deser przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom oraz pozwoli cieszyć się słodką chwilą. Szczególny charakter produktu, podkreśla dekoracja w postaci dropsów z wedlowskiej czekolady karmelowej. Muffin Karmellove zachwyci miłośników wedlowskich łakoci i świetnie sprawdzi się jako dodatek do kawy czy herbaty.

 Muffin Karmellove to kolejny, wspólny produkt marki E.Wedel i polskiej firmy Stokson, która jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Efektem ostatniej współpracy jest dostępny w Biedronce Pączek E.Wedel – wyrób doskonale łączący specjalizacje obu producentów.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl