Nagrody Nutelli w salonikach Kolportera


Nagrody Nutelli w salonikach Kolportera
2019-10-15
Fartuchy kuchenne i silikonowe formy do pieczenia – to nagrody w nowym programie konsumenckim, które można odebrać w salonikach Kolportera. Akcję „Odbierz rodzinne nagrody Nutella” organizuje agencja reklamowa Hand Made, na zlecenie Ferrero Polska Commercial.

Do odbioru nagrody uprawnione są osoby, które kupią słoik Nutelli o pojemności 825 g i przedstawią w wybranym saloniku Kolportera paragon, poświadczający zakup. Na uczestników programu czeka 16 000 fartuchów kuchennych oraz 4 000 silikonowych form do pancakes’ów. Posiadacz paragonu zostawia go w saloniku i wybiera odpowiadającą mu nagrodę.

Akcja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli nagród.

 

– Akcja „Odbierz rodzinne nagrody Nutella” to kolejny program konsumencki, w którym jesteśmy partnerem. Od ponad 20 lat współpracujemy z producentami i dostawcami w tym zakresie. W naszej sieci saloników wydaliśmy już w sumie, w różnych akcjach, ponad 8 milionów nagród. Mamy więc spore doświadczenie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami informatycznymi i zapleczem logistycznym. Współpracujący z nami producenci czy działające na ich zlecenie agencje mają zagwarantowaną najwyższą jakość świadczonej usługi – zapewnia Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl