NESPRESSO NA ŚWIĘTA OTWIERA DRZWI DO CASA NESPRESSO ORAZ OFERUJE LIMITOWANĄ EDYCJĘ KAW – VARIATIONS


NESPRESSO NA ŚWIĘTA OTWIERA DRZWI DO CASA NESPRESSO ORAZ OFERUJE LIMITOWANĄ EDYCJĘ KAW – VARIATIONS
2020-12-29
W okresie świątecznym Nespresso otwiera drzwi do Casa Nespresso – domu pełnego prezentów.

Najnowsza limitowana edycja kaw, Variations Italia, została zainspirowana prawdziwie włoskimi wartościami i tradycjami – nawiązuje do gościnności, hojności i wyjątkowych chwil spędzonych z bliskimi podczas świąt. W dwóch nowych kawach, Amaretti oraz Italia Torta di Nocciole, wyczuć można regionalne włoskie słodkości, zaś trzecia mieszanka kawowa, Il Caffè, pozwala delektować się klasycznym, intensywnym espresso. W Casa Nespresso znaleźć można nie tylko nowe kawy, lecz także m.in. kolekcję filiżanek LUME w różnych rozmiarach i misę Alessi zaprojektowaną specjalnie dla klientów Nespresso.

Nespresso na tegoroczne święta oferuje miłośnikom kawy mnóstwo atrakcyjnych propozycji prezentowych. To idealny czas, by rozpieszczać siebie i najbliższych. Właśnie w tym celu została stworzona kolekcja kaw Nespresso Variations Italia oraz akcesoria, które sprawią, że wszystkie świąteczne momenty kawowe będą wyjątkowe.

Nespresso Variations Italia zainspirowana została prawdziwie włoskimi wartościami i tradycjami. Jest hołdem dla gościnności, hojności i wyjątkowych chwil spędzonych z bliskimi podczas świąt. Tegoroczna edycja nawiązuje do regionalnych włoskich słodkości, takich jak herbatniki amaretti czy ciasto z orzechów laskowych. Jest także oferta dla amatorów klasycznego, intensywnego espresso.

Variations Italia Amaretti

Amaretti to tradycyjne włoskie herbatniki ulepione z mielonych migdałów, białek jaj i cukru, które razem tworzą niepowtarzalny słodko-gorzki smak. W aromatyzowanej kawie Nespresso można wyczuć połączenie nut migdałów i wanilii ze zbożowym charakterem południowoamerykańskiej Arabiki, nadających jej pikantny, owocowy smak.

Variations Italia Torta di Nocciole

Torta di Nocciole to nic innego jak ciasto z orzechów laskowych. Kawę Nespresso o nutach prażonych orzechów laskowych i wanilii dopełnia zbożowy smak Arabik pochodzących z Ameryki Południowej, dzięki czemu to espresso staje się samo w sobie słodką ucztą. 

Il Caffè

Il Caffè to po włosku dosłownie – kawa, czyli klasyczne włoskie espresso. Wietnamskie i indonezyjskie ziarna Robusty z odrobiną kolumbijskiej Arabiki stanowią mocne połączenie gładkiego, aksamitnego smaku i prażonych, zbożowych aromatów.

Odkryj najnowsze akcesoria i przedłuż wyjątkowe momenty kawowe z Nespresso

Premierze kaw Variations Italia towarzyszą nowe akcesoria, które umilą celebrowanie momentów kawowych w zaciszu domowym, a także sprawdzą się jako idealne upominki w świątecznym sezonie.

Zaprojektowana przez mediolańską projektantkę, Federicę Biasi, nowa kolekcja LUME to nowa odsłona tradycyjnych filiżanek z białej porcelany. Słowo LUME oznacza po włosku światło. Delikatny design i białe matowe wykończenie z pewnością zostaną docenione przez wielu miłośników kawy. Kolekcja jest dostępna w pięciu rozmiarach: od najmniejszego espresso (80 ml) aż po pełnowymiarowy kubek (400 ml). A dla tych, którzy szukają eleganckiego rozwiązania do przechowywania kapsułek Nespresso, Federica Biasi zaprojektowała przezroczysty pojemnik na kapsułki LUME Mia.

W tym roku Nespresso nawiązało także współpracę z kultową włoską marką Alessi, która stworzyła limitowaną ozdobną misę. Misa może posłużyć nie tylko jako stroik świąteczny, lecz także jako miejsce do przechowywania kapsułek. Misa powstała specjalnie dla klientów Nespresso. Sposób jej wykończenia przypomina starożytną technikę złotniczą.

Z kolei efektem współpracy Nespresso z francuską perfumiarką, Olivią Giacobetti, jest limitowana świeca zapachowa Café Absolu. Zapach świecy wypełniony jest nutami kawy, kakao, drewna i wanilii. Mocny, ale aksamitny aromat tworzy przytulną, ciepłą atmosferę. Świecę można otrzymać w prezencie przy zakupie 150 lub 250 kaw Nespresso.

Limitowana edycja kaw Variations Italia jest już dostępna online oraz w butikach Nespresso. Więcej informacji na temat oferty Nespresso, w tym dedykowane akcesoria i oryginalne przepisy kawowe, można znaleźć na stronie internetowej https://www.nespresso.com/pl/pl/

Nadesłał:

Nespresso
http://www.nespresso.com/pl/pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl