Poczuj apetyt na ferie z centrum handlowym Promenada! Jedz i pij za jedyne 10 zł!


2024-01-15
Z okazji zimowych ferii warszawska Promenada przygotowała wyjątkową akcję – festiwal promocji w restauracjach i kawiarniach galerii. Użyj hasła APETYT NA FERIE i ciesz się super cenami! Promocja potrwa od 15 do 26 stycznia.

Baw się wyśmienicie w centrum handlowym Promenada! Od 15 do 26 stycznia klienci galerii mogą skorzystać ze specjalnych promocji oferty gastronomicznej. Wystarczy użyć hasła APETYT NA FERIE by cieszyć się posiłkami za jedynie 10 zł!

Happy hours w McDonald’s!

W godzinach 12.00 – 17.00 na stanowisku zlokalizowanym na poziomie 0 przy kawiarni Karmello odbierz kupon uprawniający do odbioru średnich frytek w McDonald’s. Rabaty ma szansę odebrać pierwsze 300 osób! Oferta ważna od poniedziałku do piątku w dniach 15 – 26 stycznia 2024 roku, wyłącznie w restauracji McDonald’s w Promenadzie.

Co jeszcze w promocji JEDZ I PIJ ZA 10 zł?

W ramach akcji APETYT NA FERIE odwiedzający mogą skorzystać z promocji w wybranych lokalach gastronomicznych! Sprawdź listę poniżej!

·        Vita Cafe – dowolny ciepły napój + pączek za 10 zł!

·        Crazy Bubble – mały kubek napoju w cenie 10 zł!

·        Salad Story – posiłek za jedyne 10 zł! Ofertą objęte są następujące pozycje:

ü  zupa – tajskie curry lub krem z porów i ziemniaków

ü  smart wrap – orientalny kurczak lub mozzarella awokado

ü  sok 300 ml – warzywny detoks / owocowe cudo / zielona energia / ananas i karoten / granat pomarańcza

·       Thai Wok – tylko w dniach 15-26 stycznia, od poniedziałku do piątku, zamówisz w Thai Woku „Mini Box” – specjalny zestaw chrupiących, azjatyckich przekąsek. W składzie Mini Boxa znajdują się: 1 szt. bułeczki baozi, 2 szt. pierożków gyoza, 4 szt. chipsów krewetkowych oraz 3 szt. sajgonek samosa z dowolnie wybranym sosem. Smacznego!

Dodatkowe promocje dla Klubowiczów #maszokazje! 50% zniżki na dowolny napój w kawiarni Starbucks, a także muffin oraz flat white za jedyne 15 zł!

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej centrum.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl