Przełam zimową aurę z zieloną i czarną herbatą Big-Active


Przełam zimową aurę z zieloną i czarną herbatą Big-Active
2018-03-12
Aromatyczne zielone i czarne herbaty marki Big-Active to naturalny sposób na wzmocnienie witalności bez zbędnych dodatków. Pozytywnie wpłyną zarówno na ciało, jak i umysł.

 

Pobudzenie z herbatą zieloną

Zielona herbata znana jest ze swoich licznych właściwości prozdrowotnych, korzystnego działania na układ nerwowy i poprawę koncentracji. W jej składzie znajdziesz antyoksydanty, witaminy i mikroelementy. Z kolei niekonwencjonalne połączenie najwyższej jakości zielonej herbaty ze szlachetną mieszanką egzotycznych owoców od marki Big-Active to nie tylko sposób na witalność, ale także uczta dla zmysłów. Wyjątkowe kompozycje owocowo-kwiatowe zapewnią intensywny smak i zapach, a pobudzające właściwości herbaty – zastrzyk pozytywnej energii. Jeżeli szukasz sposobu na przełamanie zimowej aury i lubisz nieoczywiste propozycje, na pewno docenisz walory intrygująco innej herbaty zielonej np. ze słodką pigwą, wybuchowym granatem oraz płatkami słonecznika. Dodatkowo ta finezyjna mieszanka została zamknięta w przezroczystej torebce, dzięki czemu listki pięknie rozwiną się na Twoich oczach.

 

Naturalna moc herbaty czarnej

Herbata czarna, podobnie jak zielona, ma wiele pozytywnych właściwości: zawiera antyoksydanty, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki, a dodatkowo pobudza. Fani klasycznej czarnej herbaty z pewnością docenią złocistoczerwoną barwę oraz intensywny smak i aromat wysokiej jakości naparu Big-Active Pure Ceylon, pochodzącego z najsłynniejszych herbacianych ogrodów Cejlonu. Powstała tam herbata kryje w sobie czyste i starannie wyselekcjonowane liście, gwarantujące harmonijną kompozycję lekkiej nuty słodyczy
ze zbalansowaną goryczką. Doskonałe warunki klimatyczne i oryginalne pakowanie
na miejscu, a do tego skład pozbawiony zbędnych dodatków, zapewnią ucztę dla zmysłów.

Nadesłał:

Big-Active
http://www.big-active.pl/

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~radzio, 2018-03-15 16:21:37

    Ja od dawna jestem fanem zielonych herbat, a teraz jestem podwójnie ukontentowany, bo znalazłem coś ekstra czyli MachoMatchę. To Matcha, ale w nieco innym wydaniu - doskonała w smaku, lekko pobudzająca. W ogóle rzuciłem kawę dzięki mojej MM :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl