Wejdź do świata urzekającego oryginalnym smakiem wysublimowanych win – odkryj NOWOŚĆ marki EMINE


Wejdź do świata urzekającego oryginalnym smakiem wysublimowanych win  – odkryj NOWOŚĆ marki EMINE
2021-07-29
Wejdź do świata urzekającego oryginalnym smakiem wysublimowanych win – odkryj NOWOŚĆ marki EMINE

Skąpane w słońcu morze, rajskie wakacje, niezapomniane pejzaże, doskonałe wino. To kwintesencja niesamowitych wybrzeży Bułgarii. To stąd pochodzi wino EMINE, którego nazwa inspirowana jest malowniczym przylądkiem, na którym wznosi się latarnia morska.

Wino EMINE jest kwintesencją regionu kojarzącego się z malowniczymi wybrzeżami i różami oszałamiającymi swym zapachem. Przylądek urzeka spokojem i ciszą. To właśnie w tym rejonie powstaje doskonałe wino. EMINE jest niebanalnym połączeniem klasycznych szczepów winogron, które dojrzewają w unikalnych warunkach klimatycznych Doliny Róż.

EMINE to wina zarówno białe, jak i czerwone. Swoim smakiem i aromatem zdobywają serca wszystkich koneserów. Stanowią idealne dopełnienie nie tylko uroczystych okazji, ale też niezobowiązujących spotkań czy nawet bardziej kameralnych momentów. EMINE przeniesie Cię na piaszczyste plaże Złotych Piasków i urokliwych górskich widoków Starej Płaniny w Bułgarii i długo nie pozwoli o sobie zapomnieć.

NOWOŚĆ EMINE

Do rodziny win marki Emine dołącza nowy, dopracowany w każdym calu wariant. Emine Special Reserve Cabernet Sauvignion & Merlot to pełne czerwone wino półwytrawne, wyprodukowane z klasycznych szczepów winogron. To właśnie kupaż dwóch szczepów, pozwolił wydobyć z każdego z nich to co najlepsze. Nowy wariant Emine dojrzewa w beczkach z francuskiego dębu. Intensywny, czerwony kolor i bogaty aromat dojrzałych jagód, kawy i przypraw oraz dobrze zintegrowanej dębiny przypadnie do gustu miłośnikom włoskiej kuchni. Będzie idealnym wyborem przy daniach mięsnych, wegetariańskich czy jako dodatek do twardych serów. Kompozycja smakowa ujmie wielbicieli klasyki.

Wino EMINE sprawi, że każda chwila stanie się wyjątkowa.

WYBIERZ nowość marki EMINE i przenieś się do pełnego smaków i aromatów świata Bałkanów. Urządź piknik w domowym zaciszu i przenieś się nad urzekające Morze Czarne.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl