Wtorek, 2014-10-7 - karta z kalendarza:

Imieniny: Marii i Marka
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Margaryna Zwykła w nowym opakowaniu

Margaryna Zwykła w nowym opakowaniu

2014-10-07

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” zmieniają opakowanie tradycyjnej margaryny kulinarnej Zwykła.

więcej »
Pokonaj dolegliwości gardła siłami natury – ziołowe cukierki Ricola

Pokonaj dolegliwości gardła siłami natury – ziołowe cukierki Ricola

2014-10-07

Spadki temperatury, chłodny wiatr oraz opady deszczu i śniegu sprawiają, że częściej jesteśmy narażeni na infekcje, szczególnie górnych dróg oddechowych. Aby zapobiec tego typu chorobom niezwykle ważna jest odpowiednia profilaktyka.

więcej »
Płatki Owsiane Błyskawiczne  Halina – porcja energii na cały dzień

Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina – porcja energii na cały dzień

2014-10-07

Produkowane z najwyższej jakości owsa Płatki Owsiane Błyskawiczne marki Halina to wartościowa baza lekkiego śniadania. Płatki owsiane zawierają białko oraz węglowodany, dzięki którym organizm otrzymuje niezbędną do prawidłowego funkcjonowania dawkę energii.

więcej »
Szkło żaroodporne – o zaletach słów kilka.

Szkło żaroodporne – o zaletach słów kilka.

2014-10-07

Za co kochamy naczynia żaroodporne? Są na tyle estetyczne i ładne, że prosto z piekarnika możemy postawić je na stole, a przy tym na tyle wytrzymałe, że służą nam przez długie lata nie tracąc wcale na swoich właściwościach.

więcej »
Pyszne domowe burgery

Pyszne domowe burgery

2014-10-07

Jedzenie typu fastfood – uwielbiane przez dzieci i dorosłych, spędzające sen z powiek dietetykom… Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem znalazła jednak kompromisowe rozwiązanie, by pogodzić interesy obu stron. Przepis na domowe burgery z kieleckimi dodatkami przypadnie każdemu do gustu!

więcej »
Talerz zdrowego odżywiania

Talerz zdrowego odżywiania

2014-10-07

Żyjemy w czasach, w których wszechobecny pośpiech wpływa na nasze zwyczaje żywieniowe. Nie przykładamy wagi do tego, co znajduje się na naszym talerzu, bo zależy nam głównie na tym, by szybko zaspokoić uporczywy głód.

więcej »
Czekoladowe co nieco…

Czekoladowe co nieco…

2014-10-07

Czekolada, orzechy laskowe i nuta mleczka kokosowego, to kuszące połączenie słodkich smaków zamknięte w eleganckiej butelce. Takiej kompozycji niezwykle trudno się oprzeć…

więcej »

Wątki na forum z tego dnia

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Październik 2014 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Ostatnio dodane artykuły:

Kluski leniwe Kluski leniwe
Delikatne, miękkie i przyjemnie owocowe. Kluski leniwe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na słodki obiad, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Kotleciki ziemniaczane Kotleciki ziemniaczane
Delikatne, miękkie w środku i pełne składników. Kotleciki ziemniaczane ze szpinakiem i serkiem wiejskim to prosty pomysł na obiad lub przekąskę dla całej rodziny.

Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu Ptasie Mleczko® „Spróbuj po zmrożeniu” wraca na lato. Batony w formacie on-the-go nowością sezonu
Czy kultowy produkt może zaskoczyć zupełnie nowym doświadczeniem? Wedel po raz kolejny udowadnia, że tak. W ramach tegorocznej odsłony kampanii „Spróbuj po zmrożeniu” marka Ptasie Mleczko® zachęca konsumentów do odkrywania dobrze znanej pianki w nowym, orzeźwiającym wydaniu.

Hummus buraczany Hummus buraczany
Kremowy, wyrazisty i zachwycający intensywnie różowym kolorem. Hummus buraczany to prosty sposób na urozmaicenie kanapek, przekąsek i warzywnych misek.

Wedel przyspiesza w pierwszym półroczu 2026 r. i rośnie dwucyfrowo, umacniając pozycję na rynku Wedel przyspiesza w pierwszym półroczu 2026 r. i rośnie dwucyfrowo, umacniając pozycję na rynku
Wedel zamyka pierwszą połowę roku z wynikami wyraźnie powyżej dynamiki rynku słodyczy czekoladowych. Według danych E.Wedel za NIQ sprzedaż wartościowa firmy zwiększyła się o 11,3 proc., przy wzroście całego rynku o 2,7 proc. Dla firmy był to czas intensywnej pracy.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Wakacyjne przekąski, które warto mieć pod ręką Wakacyjne przekąski, które warto mieć pod ręką
Latem rzadziej trzymamy się sztywnego planu dnia. Piknik w parku, popołudnie nad wodą, długa podróż czy spontaniczny spacer sprawiają, że między głównymi posiłkami chętniej sięgamy po niewielkie przekąski.

Deserek ryżowy z truskawkami Deserek ryżowy z truskawkami
Kremowy, delikatny i naturalnie owocowy – deserek ryżowy z truskawkami to prosty pomysł na słodką przekąskę dla malucha. Ryż gotowany na mleku z dodatkiem cynamonu świetnie łączy się z musem truskawkowym, tworząc deser idealny na podwieczorek lub drugie śniadanie.

Placuszki twarogowe Placuszki twarogowe
Placuszki twarogowe z dodatkiem liofilizowanych truskawek to prosty pomysł na śniadanie, podwieczorek lub lekki obiad. Liofilizowane owoce nadają im subtelny smak i piękny, naturalny kolor. W połączeniu z kwaśną śmietaną i malinowym grysem tworzą idealny deser lub posiłek dla całej rodziny.

1-7 sierpnia – Światowy Tydzień Karmienia Piersią 1-7 sierpnia – Światowy Tydzień Karmienia Piersią
Dlaczego podczas karmienia piersią tak bardzo chce Ci się pić? Karmienie piersią to wyjątkowy czas, w którym organizm kobiety pracuje na najwyższych obrotach. Nic więc dziwnego, że wiele mam już po kilku minutach karmienia odczuwa silne pragnienie.

Wedel przyspiesza w pierwszym półroczu 2026 r. i rośnie dwucyfrowo, umacniając pozycję na rynku Wedel przyspiesza w pierwszym półroczu 2026 r. i rośnie dwucyfrowo, umacniając pozycję na rynku
Wedel zamyka pierwszą połowę roku z wynikami wyraźnie powyżej dynamiki rynku słodyczy czekoladowych. Według danych E.Wedel za NIQ sprzedaż wartościowa firmy zwiększyła się o 11,3 proc., przy wzroście całego rynku o 2,7 proc. Dla firmy był to czas intensywnej pracy.

więcej »

Ostatnio komentowane:

avatar
Cheeseburger na lunch, pizza wieczorem, a frytki przez cały dzień. Co Polacy ... (1) 
, 2026-01-15 10:56:30
Staram się jeść zdrowo, warzywa, owoce goszczą w moim menu. DO tego do popicia zawsze cisowianka bez gazu....
avatar
Limitowana kolekcja Żabki na święta! Do wygrania zimowy zestaw ubrań w klimac... (1) 
, 2025-12-04 16:17:41
super sweter :)
<h2>aaa</h2>
avatar
Solidarność na Święta - słodkie prezenty w wyjątkowej odsłonie - komentarze (1) 
, 2025-11-07 12:50:56
Uwielbiam słodycze i chyba każdy to wie :) śliwki czy wiśnie w czekoladzie też lubię. Jak ostatnio na urodziny...
avatar
Miesiąc kawy w Starbucks - komentarze (1) 
, 2025-10-02 06:43:28
Kawę bardzo lubię więc na pewno skorzystam :) Z rana jak idę do pracy to często kupuję kawę, potem przez...
avatar
Lemoniada arbuzowa - komentarze (1) 
, 2025-08-31 10:53:25
Uwielbiam lemoniadę o każdym smaku :) ale narobiliście mi chęci na arbuzową. Mam miętę, cytrynę, lekko...
avatar
Puszyste omleciki - komentarze (1) 
, 2025-05-15 09:18:36
A to jak bym dolała cisowiankę a nie tą wodę to co omleciki niby nie wyjdą?
avatar
Europejski Dzień Śniadania: kawa z Żabki idealnym uzupełnieniem porannego pos... (1) 
, 2025-04-30 14:42:54
U mnie dzień to zaczyna się od wypicia szklanki z mineralną cisowianką. Kawę owszem pijam, ale tylko taką...
avatar
Słodki akcent na Pierwszą Komunię - eleganckie praliny od marek Solidarność i... (1) 
, 2025-04-24 09:38:56
kocham czekoladę. z goplany najbardziej lubię mikołajki karmelowe
avatar
Pizza na wynos już dostępna w Żabce! - komentarze (1) 
, 2024-11-06 13:50:38
Raz zjadłem hot doga od nich i podziękuję. Pizzę to ja wolę przez roomservice zamawiać ze swojej ulubionej...
avatar
Makaron – szybki sposób na pyszny obiad z Czosnkiem białym konserwowym OLE! -... (1) 
, 2024-10-15 07:47:07
Lubię takie szybkie dania, a teraz jak mam patelnię kohersena z nieprzywierającą powłoką to smażę potrawy z...
więcej »