Chrupiąca sałatka Bakalland najlepszym produktem dla sektora HoReCa


2018-03-13
Decyzją jury Food Show Star, konkursu organizowanego przez Grupę PTWP – wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, Chrupiąca sałaka Bakalland została uznana za najlepszy produkt dla sektora HoReCa. Konkurs towarzyszy konferencji Food Show.

W tegorocznym konkursie Food Show Star, Chrupiąca sałatka Bakalland (100g) została uznana za najlepszy produktu dla sektora HoReCa, zdobywając uznanie jury składającego się z szefów kuchni i przedstawicieli mediów. Idealnie skomponowana mieszanka naturalnych, prażonych w piecu ziaren słonecznika i dyni z domieszką orzeszków pinii okazała się być bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla restauratorów, dla których liczy się czas i jakość wykorzystywanych składników.

Certyfikat Food Show Star jest dla nas szczególnie cennym potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze bakalie jak najlepiej odpowiadały na potrzeby konsumentów. Starannie je wybieramy i dbamy o to, by pochodziły z najlepszych plantacji. Ziarna Chrupiącej sałatki Bakalland zostały wcześniej uprażone i specjalnie skomponowane z orzechami pinii. Gotowa mieszanka wysokiej jakości bakalii to kreatywny dodatek do sałatek, zup kremów czy innych dań wytrwanych. Nasz produkt może być od razu wykorzystany przez restauratorów w ich kuchniach, co jest cenną oszczędnością czasu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze starania zostały przez nich docenione i to właśnie przedstawiciele branży uznali Chrupiącą sałatkę za najlepszy produktu dla sektora HoReCa – mówi Ewelina Haraburda, Brand Manager marki Bakalland.

W tym roku producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, hurtownicy oraz dostawcy sprzętu i technologii ubiegali się o certyfikat Food Show Star już po raz drugi. Nagrody w trzech kategoriach konkursowych: na  najlepszy produkt spożywczy, najlepszego dostawcę produktów spożywczych oraz najlepszego dostawcę sprzętu i technologii dla sektora HoReCa zostały wręczone podczas uroczystej gali kończącej pierwszy dzień Food Show 2018 w Katowicach.

Więcej informacji o nagrodach i tegorocznym Food Show znaleźć można na stronie www.foodshow.pl

Nadesłał:

Marta Rutkowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl