Jan Niezbędny na Gwiazdkę


Jan Niezbędny na Gwiazdkę
2019-12-19
Już niedługo niecierpliwie wyglądany czas radości i spotkań z bliskimi – Boże Narodzenie. Zanim jednak nadejdzie, czeka nas świąteczna krzątanina – porządki, przyrządzanie potraw, pakowanie prezentów. W tym roku pozwól sobie pomóc i odpocznij jeszcze przed Świętami!

Błyskawiczne porządki

 

Grunt to harmonogram prac i odpowiedni pomocnicy. Zacznij od najbardziej pracochłonnej części, czyli mycia okien. Z miękką ściereczką z mikrofibry od Jana Niezbędnego, która nie wymaga stosowania detergentów, uwiniesz się z tym momentalnie. Następnie przejdź do łazienki, a kuchnię, w której wciąż toczą się kulinarne boje, zostaw sobie na później. W ofercie Jana znajdziesz ściereczki nasączane do wszystkich rodzajów powierzchni, które doskonale rozpuszczają i usuwają tłuszcz oraz brud, pozostawiając świeży zapach. Porządki zakończ myciem podłogi, ale pamiętaj, że nie musisz robić tego na kolanach. Użyj niezawodnego okrągłego mopa rotacyjnego z superchłonnym wkładem myjącym z mikrofibry, dzięki któremu błyskawicznie doprowadzisz swoje mieszkanie do błysku.

Słodkie tradycje

Każdy dom ma trochę inne świąteczne tradycje kulinarne. W niektórych przyrządza się kutię, w innych kluski z makiem, jeszcze gdzie indziej zupę z suszonych owoców. Niektórzy eksperymentują z tradycyjnymi przepisami z Włoch, takimi jak babka drożdżowa panettone czy bakaliowy przysmak panforte. Ale chyba w całej Polsce na świątecznym stole króluje makowiec, sernik i piernik. Bez względu na to, co pieczesz i z jakiego jedynego słusznego przepisu korzystasz, użyj absolutnie topowych produktów Jana Niezbędnego, czyli papierów do wypieków. W ofercie znajdziesz różne kształty papieru, między innymi okrągły, który idealnie nada się do pieczenia np. sernika o takim kształcie. Pamiętaj, że te produkty zastępują natłuszczenie blachy!

Kolejnym odkryciem, które z pewnością okaże się bardzo przydatne w kuchni, jest folia i papier 2 w 1. Strona pokryta silikonowanym papierem do wypieków zapobiega przywieraniu ciast, natomiast strona aluminiowa umożliwia dowolne modelowanie produktu oraz doskonale przewodzi ciepło, wspierając proces pieczenia.

Czas na prezenty!

Wisienką na torcie przygotowań świątecznych jest oczywiście pakowanie prezentów. W tym roku zaskocz swoich najbliższych i postaw na ekologiczny look. Przyda Ci się papier do wypieków oraz rękaw do pieczenia, który doskonale sprawdzi się w roli celofanu. Do całości dodaj kilka gałązek świerku, kolorową wstążkę albo choćby sznurek jutowy, być może laskę cynamonu lub laskę cukrową – i oryginalne świąteczne opakowanie gotowe!

Prezenty już spakowane, mieszkanie lśni czystością, a w powietrzu unosi się zapach piernika. Pamiętaj, że Gwiazdka ma być przede wszystkim czasem refleksji i spotkań z bliskimi – ciesz się nim i nie pozwól, aby przedświąteczna krzątanina odebrała Ci choć odrobinę tej radości.

 

 

Żyj wygodniej!

 

 

Jan Niezbędny poleca –

 

1.            Ściereczka z mikrofibry do mycia okien, cena ok. 7,50 PLN;

2.            Ściereczki nasączane do kuchni 40 szt., cena ok. 6,70 PLN;

3.            Ściereczki nasączane do łazienki 30 szt., cena ok. 6,70 PLN;

4.            Ściereczki nasączane do podłogi 20 szt., cena ok. 7,50 PLN;

5.            Mop rotacyjny okrągły, cena ok. 147,00 PLN;

6.            Ściereczki uniwersalne na rolce 50 szt., cena ok.10,30 PLN;

7.            Folia z papierem do pieczenia 2 w 1, 5m, cena ok. 8,90 PLN;

8.            Papier do wypieków, 8m, cena ok. 6,00 PLN;

9.            Papier do wypieków okrągły 5szt., cena ok. 4,20 PLN;

10.          Rękaw do pieczenia 3m szer.35cm, cena ok. 4,50 PLN;

 

 

 

 

 

Nadesłał:

agnieszka.robak

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl