Odkryj przełomową innowację na rynku!


Odkryj przełomową innowację na rynku!
2019-07-12
W lipcu br. Persil zrewolucjonizuje rynek produktów do prania. Odkryj nową erę czystości z innowacyjnymi Persil Discs, pierwszymi gotowymi do użycia kapsułkami oferującymi wyjątkową moc 4 połączonych komór!

Persil Discs to pierwsze na rynku kapsułki do prania z 4 komorami o 4 połączonych właściwościach: usuwanie plam, blask, długotrwała świeżość i delikatność dla tkanin. Dzięki wysoce zaawansowanej opatentowanej technologii Persil Discs gwarantują najlepsze rezultaty prania.

W kontakcie z wodą żele w komorach Persil Discs rozpuszczają się błyskawicznie, uwalniając pełną moc podczas procesu prania. Ale co najważniejsze, innowacja Persil zapobiega użyciu zbyt dużej ilości środka do prania i oszczędza czas!

Poznaj właściwości nowych Persil Discs:

1)             Odpowiednio dobrane enzymy wnikają głęboko w tkaninę, usuwając nawet najbardziej uporczywe plamy

2)             Rozjaśniacz optyczny zapewniający ubraniom niepowtarzalny blask

3)             Zoptymalizowana kompozycja zapachowa z długotrwałym efektem świeżości

4)             Najlepsze efekty prania połączone z wyjątkową dbałością o tkaninę

5)             Łatwość użycia i dozowania

 

Nowe Persil Discs wchodzą na rynek w nowym unikalnym kształcie, wskazującym na wysoką jakość produktu i przy szeroko zakrojonym wsparciu marketingowym.

Doświadczenie nowej dogłębnej czystości z innowacyjnymi Persil Discs będzie dostępne w dwóch wariantach: do prania białego oraz kolorowego.

Wprowadzeniu produktu na rynki wszystkich krajów Europy Środkowo-Wschodniej towarzyszyć będzie intensywna kampania telewizyjna i w Internecie, a także reklama prowadzona w punktach handlowych i dystrybucja próbek.

 

Ułatw sobie codzienne obowiązki i ciesz się idealną czystością z nowymi Persil Discs!

Nadesłał:

agnieszka.robak

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl